O nas

Firma P4A powstała we Wrocławiu w 2019 r. Tworzą ją inżynierowie z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze automatyzacji maszyn i procesów przemysłowych.

Idea, która przyświecała nam podczas tworzenia firmy P4A była prosta i klarowna. Pragnęliśmy przekuć naszą pasję do automatyki oraz wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy w tym obszarze, w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Automatyka przemysłowa oraz elektrotechnika to dziedziny, które bezustannie ulegają zmianom związanym z rozwojem nowoczesnych technologii. Dla nas oznacza to stałe poszukiwanie jeszcze lepszych, wydajniejszych oraz zarazem bardziej opłacalnych rozwiązań, które są w stanie skuteczniej zaspokoić potrzeby współczesnych przedsiębiorstw przemysłowych, a także firm z innych sektorów korzystających z osiągnięć szeroko pojętej automatyki.

P4A wyróżnia się solidnymi fundamentami, z których największą wartość stanowi doświadczenie oraz zaangażowanie całego zespołu.

W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy ją tworzą. To osoby pełne zapału, które nie boją się wyzwań. Olbrzymia wiedza, wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm oraz ogromne pokłady pasji to określenia, którymi najtrafniej możemy scharakteryzować naszą załogę. Co jeszcze wyróżnia P4A? Każdego z naszych klientów traktujemy wyjątkowo. Tworzymy projekty, które są w maksymalnym stopniu dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Oferujemy innowacyjne lecz jednocześnie bezpieczne rozwiązania. U nas liczy się kompleksowe podejście. Dlatego proponujemy pełen zakres usług – począwszy od zaprezentowania koncepcji i stworzenia projektu, po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie i doradztwo techniczne już od samego początku nawiązywania współpracy. 

Klienci P4A otrzymują najwyższą jakość usług z zakresu automatyki przemysłowej, elektrotechniki oraz rozwiązań IT dla przemysłu.

Naszymi klientami są firmy reprezentujące różnorodne sektory, najczęściej automotive, chemię przemysłową, chemię budowlaną, chemię gospodarczą czy gospodarkę wodno-kanalizacyjną. W ramach automatyki przemysłowej, elektrotechniki oraz IT dla przemysłu, oferujemy usługi, takie jak doradztwo techniczne, prefabrykacja, montaże, migracje systemów automatyki, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa, projekty elektryczne oraz akpia oraz wirtualizacje i rozwiązania IT. Specjalizujemy się w dziedzinie automatyki maszynowej oraz procesowej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm zlokalizowanych we Wrocławiu i jego okolicach, jak i na terenie całej Polski. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby znaleźć najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie.